Skok na obsah stránky, Hlavní stránka webu

Hot stones masáž

Masáž lávovými kameny je v dnešní době skutečně velmi oblíbená. Patří mezi velmi žádané procedury nejenom u nás, ale i ve světě.

Skutečně jen velmi těžko se hledá člověk, kterému by nebyla tato masáž příjemná. Je to velmi příjemná a uvolňující procedura, která navíc báječně uvolní zatuhlé svalstvo a navodí pocit naprosté relaxace. Tento pocit je nesdělitelný a patří skutečně mezi skvostné zážitky.

Masáž se doporučuje nejen lidem s bolestmi zad, ale také těm kteří jsou velmi vytížení a žijí v neustálém stresu a úzkosti. Při této masáži která působí velmi příznivě na psychiku a podporuje kvalitní a vydatný spánek, se budou vaši zákazníci cítit svěže a budou se k vám rádi vracet. Na kurzu si řekneme také něco o historii této techniky. Dozvíte se spoustu cenných informací o používaných kamenech a masážních olejích.

Protože patří tato procedura mezi ty luxusnější a zákazník také žádá luxusní zážitek, je už dnes naprostou nutností používat pouze špičkových a velmi kvalitních olejů. Tyto výrobky budou na kurzu k dispozici. Vy si je můžete všechny vyzkoušet a vybrat si ty, které vám budou nejvíce vyhovovat. Naučíte se tuhle báječnou techniku, vyzkoušíte si na sobě její blahodárné účinky na psychiku a zatuhlé svalstvo, dozvíte se cenné postřehy z praxe ohledně používaných lávových kamenů a mnoho, mnoho dalšího.

Po absolvování kurzu obdrží účastník certifikát.

V ceně kurzu jsou zahrnuta i skripta.

Na našich kurzech používáme přírodní produkty od firmy Nobilis Tilia http://www.nobilis.cz/

Cena kurzu 1 800 Kč
Délka kurzu 2 dny (18 hodin)
Termín
 
 
Přihláška na kurz se zobrazí kliknutím na bílý symbol vedle termínu.