Čokoládová masáž

Délka kurzu:
1 den (9 hodin)

Cena kurzu:
1.500,- Kč

Termíny kurzů:

Přihláška do kurzu

Veškeré termíny naleznete v našem rezervačním systému.Čokoláda. Mámivá a dráždivá pochoutka, po které člověk sahá ve chvílích neklidu a vyčerpání.

Stejně dráždivá a příjemná je čokoládová masáž, která je rok od roku stále populárnější a oblíbenější a to především mezi ženami pro její velký vliv na kvalitu pokožky. Stav po absolvované čokoládové masáži se ani nedá popsat slovy. Tato procedura se v českých salonech a masérských centrech rychle zabydlela a dnes patří k vlajkové lodi špičkových masérů.

Čokoládovou masáží se lidé navzájem velmi rádi obdarovávají a také proto je potřeba k této masáži přistupovat k jako top proceduře a být připraven podat nejen profesionální výkon, ale i vytvořit harmonické prostředí, aby se zákazník cítil pokud možno co nejlépe.

Co zbývá? Snad už jen se této masáži dobře naučit. U nás na kurzu se naučíte perfektně nejen techniku masáže, která obsahuje velmi příjemné masérské hmaty, ale také se dozvíte hodně o typech kosmetických čokolád které se používají. Po absolvování kurzu budete připraveni získané znalosti okamžitě použít v praxi.

Po absolvování kurzu obdrží účastník odborný certifikát.

V ceně kurzu jsou zahrnuta i skripta.