Manuální lymfodrenáž celotělová

Délka kurzu:
4 dny (36 hodin)

Cena kurzu:
4.500,- Kč

Termíny kurzů:

Přihláška do kurzu

Veškeré termíny naleznete v našem rezervačním systému.Správná činnost lymfatického systému je pro náš život a pro naše zdraví naprosto zásadní. Manuální lymfodrenáž patří a jistě patřit bude mezi techniky o které bude díky životnímu stylu a přetížení stále zájem.

Manuální lymfodrenáž je sestava speciálních technik která má relaxační, detoxikační a kosmetický účinek. Na lymfodrenáže velmi často chodí i zákazníci kteří žádné potíže nemají a navštěvují ji hlavně proto že je velmi příjemná a člověk si u ní odpočine.

Lymfatický systém je neustále přetěžován hlavně životním stylem. Mezi hlavní faktory patří stres, nesprávné pitné a stravovací návyky, jednostranná zátěž apod. Těch příčin je opravdu mnoho a proto je důležité se svých klientů na jejich život a návyky před lymfodrenáží vyptávat.

Lymfodrenáže jsou zejména velmi oblíbené mezi ženami pro své kosmetické účinky a to jí přineslo opravdu velmi velkou popularitu. Její účinky však pro nás mají daleko zasádnější význam než je jen odstranění celulitidy. Tato technika je velmi oblíbená i mezi maséry protože díky jemnému tlaku a klidnému tempu se při práci příliš neunaví.

Manuální lymfodrenáž nám pomůže zregenerovat celý organismus. Budeme pracovat s aktivací mízního systému a podpoříme tak tok lymfy. Úloha lymfodrenáže v prevenci a odstranění lymfedému patří mezi ty nejvíce důležité.

Na kurzu se dozvíte spoustu cenných rad z praxe, naučíte se hodně věcí o lymfatickém systému a hlavně se naučíte tuto nádhernou a potřebnou techniku prakticky. Na praktickou výuku je na našich kurzech kladen velký důraz. Kurz má 4 dny, které jsou rozdělené na dva dny v jednom týdnu a další dva dny ve druhém týdnu.