Masáž obličeje

Délka kurzu:
1 den (9 hodin)

Cena kurzu:
1.800,- Kč

Termíny kurzů:

Přihláška do kurzu

Veškeré termíny naleznete v našem rezervačním systému.Masáž obličeje. Kdo poznal, vyzkoušel a zažil, tomu netřeba více vysvětlovat.

Tomu, kdo se chce tuto báječnou techniku naučit, vysvětlení třeba. Přijďte se tuto lahůdku naučit k nám na kurz. Tuto proceduru ocení nejen profesionální maséři a kosmetičky, ale pokud budete oblažovat touto masáží své přátele, známé a příslušníky rodiny, budou vás jednoduše milovat.

Zde je malé vysvětlení. Je všeobecně známo, že masáž obličeje se těší značné oblibě. Proč? Na obličeji je mnoho nervových zakončení a hojně zastoupen lymfatický systém. Tato masáž prostě vnáší do života dobrou náladu a v neposlední řadě také při pravidelné aplikaci vypíná a prokrvuje pokožku. Je zcela častým pravidlem že se u této masáže usíná. Není to nic neobvyklého, protože se také zpracovává oblast spánků, a když se použije také tepla lávových kamínků, je o mimořádný zážitek postaráno.

Na kurzu se naučíte tuto techniku perfektně zvládnout a to nejen ve verzi základní, ale také masáž obličeje teplými lávovými kameny. Dozvíte se mnoho zajímavého také o anatomii obličeje, kontraindikacích této procedury a také cenné postřehy z praxe co se týče obličejové kosmetiky a používaných olejů a krémů. Po absolvování tohoto kurzu budete umět masáž, která spolehlivě odežene veškerou špatnou náladu z vašeho příbytku.

Po absolvování kurzu obdrží účastník odborný certifikát.

V ceně kurzu jsou zahrnuta i skripta.