Masáž zad pro laiky

Délka kurzu:
1 den (9 hodin)

Cena kurzu:
1.300,- Kč

Termíny kurzů:

Přihláška do kurzu

Veškeré termíny naleznete v našem rezervačním systému.Bolesti zad bývají často úporné a nesnesitelné. V dnešní době je téměř nemožné se jim vyhnout. Skoro v každé profesi dává člověk zádovým svalům a svalům šíje pořádně zabrat.

Je to dáno i tím, že málokdo ví, jak se o své svaly správně starat a jak je procvičovat. Těmto bolestem se dá totiž úspěšně předejít. Ale co si počít když záda začnou bolet a to zrovna v okamžiku, který se vám hodí nejméně? V těchto okamžicích bývá velmi účinná masáž.

Mnoho lidí tyto situace řeší tak, že postiženou část namažou nějakým krémem a různými způsoby hnětou a masírují. Může to pomoci v případě, že správně lokalizujete epicentrum bolesti, ale nesprávnou technikou můžete napáchat nenapravitelné škody na vašich zádech. Pokud vám není lhostejný stav vašich zad a chcete se této masáži zad naučit na profesionální úrovni, je tento kurz určen právě pro vás.

Naučíte se jednak cviky jak správně svaly protáhnout, aby bolest nepřicházela tak často, povíme si něco o spoušťových bodech, ukážeme si jak je správně lokalizovat a uvolnit a naučíte se krásnou uvolňující masáž zad a šíje. Budete tak připraveni, když bolest zad v rodině nebo v kruhu přátel někoho postihne, vždy účinně pomoci a připravit mu nezapomenutelný zážitek z vaší masáže.

Po absolvování kurzu obdrží účastník certifikát.

V ceně kurzu jsou zahrnuta i skripta.