pic1 pic2 pic3 pic4 pic5

REFLEXOLOGIE


PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Reflexní terapie je šetrná a účinná technika, která aktivuje přirozené léčebné síly organismu a přispívá k obnovení rovnováhy v těle. Pomocí jemné reflexní masáže dojde k uvolnění fyzického i psychického napětí, což tělu umožňuje zlepšit krevní oběh, podpořit tok lymfy a odplavení toxických látek z těla, stimulaci nervových drah a uvolnění svalových napětí.

Ať už masírujete a chcete si rozšířit repertoár svých technik, nebo byste se pouze rádi seznámili s jednoduchou, ale velmi účinnou metodou, jak ovlivňovat svoje zdraví nebo zdraví svých blízkých či klientů, pak je seminář určen právě pro Vás.


CO MI SEMINÁŘ PŘINESE?

Seznámíte se s technikami vycházejícími ze zkušenosti staré několik tisíc let, seznámíte se s principy reflexní terapie a teorie pěti elementů a získané dovednosti využijete k diagnostice i terapii. Dozvíte se, jak můžete ovlivňovat celé tělo skrze nohy a využít jednoduchých principů k udržení nebo obnově vitality a zdraví.


OBSAH SEMINÁŘE

•   důkladně si procvičíte mapování reflexních plošek na nohách
•   vyzkoušíte si práci s diagnostickým formulářem
•   získané dovednosti a informace využijete v modelových situacích a pokusíte se navrhnout průběh terapie
•   osvojíte si techniku reflexního uvolnění krční páteře a zad (nepřímého/přímého)
•   v průběhu kurzu se dotkneme témat zabývajících se projevy a příčinami nemocí
•   probereme významné akupunkturní body a vysvětlíme si, jak je vhodně propojit s reflexní terapií
•   na závěr kurzu vše propojíme do jednoho celku, kde všechno do sebe zapadne


Kurz je maximálně zaměřen na praxi, proto je omezen i počet účastníků na 8 Každému se při praktickém nácviku věnuji individuálně. Zároveň je výjimečný v tom, že propojuje využití reflexní ploch se základními akupunkturními body a shiatsu.

Kurz u nás učí odborník na slovo vzatý. Jan Novák je specialistou v tomto odvětví. Jeho kurzy se vyznačují vysokou odbornou úrovní a fantastických přístupem ke studentům.

Na kurz se nevztahuje poukaz balíček 7 kurzů.


Cena kurzu
4.800,- Kč
Délka kurzu
3 dny (27 hodin)

Termíny kurzů

PŘIHLÁŠKA DO KURZU