Tradiční indická masáž hlavy

Délka kurzu:
1 den (9 hodin)

Cena kurzu:
1.800,- Kč

Termíny kurzů:

Přihláška do kurzu

Veškeré termíny naleznete v našem rezervačním systému.Pokud žijete dlouhodobě ve stresu, duševně vás rozhodí každá menší starost a problém, je Indická masáž hlavy pro vás to pravé řešení.

Tato krásná procedura má tu nádhernou vlastnost, že se dá praktikovat prakticky kdekoliv, není totiž vůbec zapotřebí, aby si masírovaná osoba odkládala oděv, a proto je téměř jedno, jestli tuhle masáž budete provádět doma, v parku anebo v masérně. Pokud tuto metodu budete dělat správně a dokážete vytvořit odpovídající atmosféru, vděk masírovaného nebude brát konce.

Patří mezi masáže dobré nálady a dokonale odplavuje veškerý stres. Indická masáž hlavy se také doporučuje partnerům k upevnění jejich vzájemného pouta. Pokud se tedy do vašeho svazku, ať manželského či partnerského, vkrádá nuda a šeď, zkuste ji a určitě vás to vnitřně velmi obohatí. Není vůbec divu že se v Indii touto procedurou oblažují v rodinách a umění této masáže se předává od generace ke generaci. V Indii se masáž hlavy provádí téměř všude, na ulicích a tržištích, a proto jsou Indové přes veškerou bídu a strádání velmi uvolnění a přátelští lidé.

Indická masáž hlavy zahrnuje také masáž šíje, oblasti ramen a krku a v neposlední řadě také masáž hlavy a obličeje. Jedná se o velmi příjemné techniky, při kterých běhá mráz blaha po zádech. Po masáži se budete cítit velmi uvolnění a veškeré starosti budou ty tam. U nás na kurzu se tuto proceduru naučíte na špičkové úrovni.

Po absolvování kurzu obdrží účastník odborný certifikát.

V ceně kurzu jsou zahrnuta i skripta.