Úspěšné masérské studio

Délka kurzu:
2 dny (18 hodin)

Cena kurzu:
2.500,- Kč

Termíny kurzů:

Přihláška do kurzu

Veškeré termíny naleznete v našem rezervačním systému.Jak úspěšně otevřít, provozovat a rozvíjet masérské studio. Nový autorský kurz lektora Dušana Jiráska.

Uvažujete o otevření svého vlastního masérského studia? Otevřeli jste již své studio ale ne rozjelo se zatím tak, jak si představujete? Začátky podnikání patří k náročnému období v samostatné masérské praxi. Pro mnoho začínajících masérů je tento krok ,,na vlastní nohy" krokem do neznáma. Úspěšný start a provoz masérského studia vyžaduje mnohem více dovedností než jen masírovat, jak tomu může být v zaměstnání, kde se o vše okolo postará někdo jiný.

Tomto kurzu Vám předávám své několikaleté zkušenosti z rozjezdu a provozu svých tří masérských studií. Obsahuje mnoho funkčních a osvědčených postupů, zkušeností a rad do začátku i pro další rozvoj Vašeho vlastního masérského studia.

Naučím Vás jakým směrem a co nejefektivněji zaměřit své úsilí, abyste zbytečně neztrácely čas a další prostředky a abyste mohly otevřít a rozvíjet své masérské studio i sebe k plné spokojenosti Vás i Vašich klientů. Kurz je rozdělen do osmi částí, které Vás provedou v současné době vším důležitým od úspěšného rozjezdu, provozování až k dalšímu rozvoji Vašeho masérského studia:

1 – Náležitosti pro otevření masérského studia
2 – Kvalita masáží a terapií
3 – Ujasnění mého záměru
4 – Marketing
5 – Internetový marketing
6 – Naladění (energie, atmosféra) mého studia
7 – Má vize
8 – Dodatky a doporučení pro praxi

Na kurzu si postupně vypracujete osobní projekt Vašeho studia a plán jeho rozjezdu.

Kurz je s menšími úpravami možné aplikovat na rozjezd podobných služeb jako kosmetika, kadeřnice, pedikéra, manikúra, jógové či jiné cvičební studio atd. Absolventi kurzu mají také možnost účasti v uzavřené Facebookové skupině, pro sdílení zkušeností a vzájemnou podporu

Na kurz se nevztahuje poukaz Balíček 7 kurzů