Masáže a uvolňující techniky pro laiky

Délka kurzu:
2 dny (18 hodin)

Cena kurzu:
1.800,- Kč

Termíny kurzů:

Přihláška do kurzu

Veškeré termíny naleznete v našem rezervačním systému.Představte si situaci po náročném dni, kdy na vás útočil stres ze všech stran, a vy zatoužíte po odpočinku a relaxaci. Bolí vás záda a jste unaveni. V takových chvílích bývá ideálním pomocníkem masáž.

Nikam se vám nechce nebo objednací lhůty na masáž jsou příliš dlouhé a nikdo kvalifikovaný není nablízku. Zcela ideální je, když někdo z vašich blízkých masírovat umí. Dobré je také, když masírovacích technik umí hned několik a vy si tak můžete dopřát tu pravou. Jednou vám může přijít vhod masáž zad, jindy zase dobře poslouží masáž hlavy či chodidel. Když se potom přidá naprosto úchvatná masáž obličeje a vám se budou slastí přivírat oči, můžete v klidu usnout a nemusíte se nikam trmácet.

K získání těchto znalostí vám skvěle poslouží náš kurz, kde se potřebné techniky naučíte a potom už je jen praxí na svých blízkých můžete rozvíjet. Určitě vás to osvěží a upevní vaše pouto. Tento kurz je vhodný pro zájemce z řad laické veřejnosti. Je zcela zásadní pro partnerské dvojice, protože správně provedená masáž vás maximálně zharmonizuje a když budete na tuto krásnou činnost maximálně soustředěni, energie začne mezi vámi proudit a rezonovat, nesmírně vás to obohatí. Takové zážitky vám už nikdo nevezme a pokud jste byli doposud ve svých vztazích unavení a frustrování, začnou vás tyto zážitky vnitřně měnit.

Na našem kurzu se naučíte krásnou relaxační masáž zad a šíje, dovíte se něco o kontraindikacích masáže (kdy se nesmí provádět), naučíte se uvolňovací masáž noh a chodidel, některé techniky z Indické masáže a masáže obličeje, vyzkoušíte si také nepřebernou paletu olejíčků a krémů, které váš prožitek z masáže jen umocní. Po absolvování kurzu budete okamžitě schopni tyto techniky použít v praxi v kruhu vaší rodiny a přátel.

Po absolvování kurzu obdrží účastník certifikát.

V ceně kurzu jsou zahrnuta i skripta.